0:4 Dawid Matras 48'
0:5 Grzegorz Kłusek 81'
0:6 Michał Zapiór 84'
0:7 Kamil Rosiek 90'
Już pierwsza akcja meczu skończyła się golem dla Beskidu a na listę strzelców wpisał się jako pierwszy Dawid Matras . W 21 minucie wynik na 0:2 podwyższył strzałem po długim rogu nasz kapitan Tomek Krawczyk. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy po indywidualnym rajdzie przez połowę boiska bramkarza Gryfa pokonał Dominik Mroczek. Druga połowa rozpoczęła się od koronkowej akcji i gola Dawida Matrasa na 0:4 . Ta część meczu to całkowita dominacja Walecznych Górali i tylko fatalnej skuteczność gospodarze z Chronowa zawdzięczają że nie przegrali tego spotkania w dwucyfrowych rozmiarach. W 81 przełamał się Grzegorz Kłusek i strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Gryfa. Nie minęło trzy minuty a Beskid prowadził 0:6. Po strzale naszego zawodnika Michała Zapióra piłka otarła się o obrońcę przeciwnika i wpadła do siatki.Wynik meczu na 0:7 ustalił Kamil Rosiek. Dziękujemy zawodnikom za dobry mecz a kibicom za liczne przybycie. Widzimy się o 13.00 na Cmentarnej w niedzielę 15 października.
Beskid Żegocina; Bartłomiej Bukowiec, Piotr Czoch (55 min Mateusz Waligóra) Dominik Mroczek, Marcin Krawczyk (75 min Bartłomiej Piech), Jakub Kępa (75 Jakub Kącki ), Wiktor Jędrzejek, Janusz Czoch (55 min Mateusz Radzięta), Jakub Burkowicz
Tomasz Krawczyk (75 min Kamil Rosiek), Dawid Matras (55 min Michał Zapiór) Grzegorz Kłusek.