3:0 Dawid Matras-55’
4:0 Dawid Matras- 62”
5:0 Michał Zapiór -73’
6:0 Jakub Burkowicz-80’
Choć nasi zawodnicy mieli w nogach środowy mecz w finale Okręgowego Pucharu Polski wygrany z GKS Drwinia 4:0. To jednak po zmęczeniu nie było śladu. Momentami Waleczni Górale grali perfekcyjnie jak na warunki A klasowe. Jedynie fatalnie zmarnowane sytuacje nie pozwalają mi dać oceny 10 na 10. Kibice zobaczyli ciekawe widowisko w wykonaniu drużyny z Żegociny. Pierwszy Krzysztofa Dziurdzię pokonał nasz super snajper Grzegorz Kłusek. Tuż przed końcem pierwszej połowy wynik do szatni na 2:0 ustalił Dawid Matras.
Po zmianie stron napór Beskidu był jeszcze większy .Szybko przybywało goli na tablicy wyników. W drugich 45 minutach bramkarza Górnika Siedlec dwukrotnie pokonał Dawid Matras ustrzelając hattricka . Wynik na 5:0 podwyższył Michał Zapiór a na 6:0 ustalił Jakub Burkowicz. Choć obawialiśmy się tego meczu z drużyną z czuba tabeli ,to jednak zawodnicy Beskidu po raz kolejny udowodnili że potrafią się zmobilizować na ważne spotkania.
Beskid Żegocina w składzie :Bartłomiej Bukowiec, Piotr Czoch, Dominik Mroczek (75 min Bartłomiej Piech), Marcin Krawczyk (57 min Mateusz Waligóra), Jakub Kępa (60 min Damian Pławecki), Wiktor Jędrzejek, Janusz Czoch, Jakub Burkowicz, Tomasz Krawczyk (75 min Mateusz Radzięta), Dawid Matras, Grzegorz Kłusek (60 min Michał Zapiór)