Jesteśmy Mistrzami Podokręgu Piłki Nożnej Bochnia
Beskid Żegocina 2-1 BKS Hal-Mont Bochnia
Finał
Beskid Żegocina 4-0 GKS Drwinia
Tradycyjnie obie drużyny i sędziowie wyszli na boisko w asyście najmłodszych zawodników Beskidu Żegocina za co dziękuję rodzicom i Pani Monice. Termin spotkania środa i godzina 16.15 nie odstraszyły kibiców którzy szczelnie wypełnili trybuny stadionu przy Cmentarnej by po raz kolejny zobaczyć dobry mecz w wykonaniu Walecznych Górali. Choć mieliśmy swoje problemy kadrowe to jednak zmiennicy zagrali na dobrym poziomie ,ambitnie i z wolą zwycięstwa. Pierwszy na listę strzelców wpisał się w 15 minucie nasz kapitan Tomek Krawczyk. Choć więcej bramek w tej części gry już nie padło to nie możemy narzekać na brak emocji. Podopieczni Marka Tomkiewicza zdominowali Gości z Drwini i tylko dzięki fatalnej skuteczności wynikiem 1:0 kończy się pierwsza połowa. W 50 minucie wynik na dwa zero podwyższył Dawid Matras i było już wiadome że nasza drużyna nie do sobie wydrzeć zwycięstwa. W końcówce spotkania w 81 i 84 minucie najpierw Janusz Czoch zdobywa gola z rzutu karnego a wynik na 4:0 ustala Grzegorz Kłusek. Po zakończeniu spotkania Prezes Podokręg Piłki Nożnej w Bochni Pan Mariusz Krupa wręczył naszej drużynie okazały puchar a kapitan Tomasz Krawczyk otrzymał czek na 1500 zł za zdobycie Pucharu Polski na Szczeblu PPN w Bochni w sezonie 2023/24 .
Z pewnością jest to największy sukces Beskidu Żegocina w 25 letniej Historii klubu.(Ale myślę że nie ostatni)
Gratuluję Panowie , walczymy dalej: Mateusz Kępa, Bartłomiej Bukowiec, Piotr Czoch, Michał Dziedzic, Jakub Kępa, Mateusz Waligóra, Tomasz Krawczyk, Dominik Mroczek, Wojciech Ziółkowski, Michał Zapiór, Janusz Czoch, Oliwier Ptaszek, Jakub Burkowicz, Dawid Matras, Wiktor Jędrzejek, Grzegorz Kłusek, Damian Pławecki, Marcin Krawczyk, Konrad Łękawa, Kacper Śmiłek, Mateusz Radzięta, Jakub Kącki, Bartłomiej Piech, Krzysztof Paruch, Karol Kępa
Trener Marek Tomkiewicz
Kierownik drużyny Daniel Dudzic