Juniorzy i Młodzicy Beskidu wygrywają swoje mecze
SOKÓŁ BORZEŃCIN vs BESKID ŻEGOCINA- 0:2
W meczu 2 kolejki bocheńsko – brzeskiej ligi juniorów starszych zawodnicy Beskidu Żegocina trenowani przez Grześka Kłuska odnieśli drugie zwycięstwo. Tym razem nasi juniorzy pokonali w meczu wyjazdowym 2:0 Sokoła Borzęcin , a bramki zdobyli Michał Zapiór 78" Jakub Kępa 83"
Waleczni Górale zagrali w składzie- Szymon Ruman (br),Dawid Matras, Piotr Piech (75"Kamil Rosiek), Marcin Krawczyk, Mateusz Radzięta,Dominik Mroczek, Grzegorz Stachoń, Paweł Pietrzyk (65"Jakub Kępa),Wiktor Dudzic (60" Michał Krzyżak) Michał Zapiór, Kacper Mazankiewicz
____________________________________________________________________________________________
BESKID ŻEGOCINA vs MOSIR BOCHNIA- 5;2
Ze zwycięskiego toru nie schodzą młodziki Beskidu Żegociny. W sobotę 19 września 2020 r „ Orły Damiana Pławeckiego” pokonały na własnym stadionie MOSIR Bochnia 5:2. Bramki zdobyli Dawid Surma x3, Dawid Rożnowsk i, Filip Frączek ⚽️ .To już trzecie zwycięstwo naszych młodych piłkarzy którzy wczoraj grali w składzie : W. Dziedzic, K. Cempura, D. Rożnowski, W. Rożnowski, D. Surma, F. Frączek, D. Wójcik, F. Polivka, D. Pączek, B. Badyla. Trener Damian Pławecki.