Komentarz Karola Kępa po meczu derbowym

Co tydzień w piątek Karol Kępa przemierza ponad 400 km by wraz z kolegami z drużyny walczyć o punkty dla Beskidu Żegocina. W niedziele rozegrał bardzo dobre spotkanie, bliski był pokonania bramkarza Ceramiki, a co powiedział nam po meczu derbowym?

Karol Kępa <> Cała drużyna przystąpiła do meczu z Ceramiką mocno zmotywowana i z jednym celem, jakim było zdobycie pierwszych 3 punktów tej rundy. Mimo, że mecz początkowo ułożył się dla nas bardzo dobrze, to kolejny raz mamy problem ze skutecznością, aby „dobić” rywala kolejnymi bramkami oraz zachowaniem koncentracji przez całe 90 minut spotkania i tracimy gola na wagę remisu w doliczonym czasie gry. W mojej opinii tego dnia to my byliśmy drużyną prowadzącą grę, jednak tracimy bramki po fali długich piłek ze strony rywala i musimy zadowolić się jednym punktem. Zawodnikom Ceramiki dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu, a my już wyczekujemy przełamania w sobotnim meczu na ciężkim terenie w Proszówkach.