Drużyny Beskidu grały ze zmiennym szczęściem
Juniorzy Starsi
Beskid Żegocina vs Jadowniczanka Jadowniki 2:1
Michał Zapiór ⚽️
Karol Górka ⚽️
Nasi zawodnicy występujący w bocheńsko- brzeskiej II lidze juniorów po raz pierwszy w tym sezonie zagrali przed własną publicznością . Przeciwnikiem podopiecznych Grzegorza Kłuska była Jadowniczanka Jadowniki. Choć to Beskid od początku meczu przejął inicjatywę to jednak Goście jako piersi cieszyli się ze zdobycia gola. Do remisu 1:1 doprowadził powracający po kontuzji kolana Michał Zapiór i takim wynikiem kończy się pierwsze 45 minut. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił Beskid atakował starając się zdobyć kolejną bramkę ,jednak przeciwnik skutecznie odpierał ataki naszej drużyny. Dopiero w 80 minucie Karol Górka pokonał bramkarza Jadowniczanki dając Beskidowi kolejne 3 pkt.
Beskid w składzie Szymon Rumun- Marcin Krawczyk,Piotr Piech(63’Damian Rosiek), Dawid Matras, Mateusz Radzięta(80’Konrad Gawłowicz), Grzegorz Stachoń(75’Dawid Kłosek), Michał Krzyżak, Dominik Mroczek (60’ Jakub Kępa, Wiktor Dudzic(60’Karol Górka), Kacper Mazankiewicz,Michał Zapiór.
Młodzicy
MACIERZ LIPNICA MUROWANA vs BESKID ŻEGOCINA -7:2
Nie udały się naszym młodym piłkarzom meczy wyjazdowe obie ekipy wysoko przegrały swoje spotkania . W Lipnicy młodzicy Beskidu Żegocina trenowani przez Damiana Pławeckiego ulegli 7: 2 Macierzy obie bramki dla naszej drużyny zdobył niezawodny Dawid Surma ⚽️⚽️. Skład: W. Dziedzic, K. Cempura, N. Pyrz, D. Rożnowski, W. Rożnowski, D. Surma, F. Frączek, D. Wójcik, F. Polivka, D. Pączek, B. Badyla
Jeśli jest wśród oglądających te zdjęcia jakiś sponsor lub osoba dobrego serca która chciała by zakupić nowy komplet koszulek dla naszych pociech to proszę o kontakt.
-----------------------
Trampkarze
MSP BOCHNIA vs BESKID ŻEGOCINA 6:1
Również na tarczy z Bochni wrócili trampkarze trenowani przez Kamila Kępę oni ulegli MSP Bochnia 6:1 a honorowego gola zdobył Jakub Stawarz ⚽️ nasi zagrali w składzie -Kacper Śmiłek ,Marcel Grabiasz, Mateusz Janiczek, Igor Hank, Michał Wrona, Sebastian Trojan, Adrian Zapiór, Kuba Stawarz, Piotr Bednarz Nikodem Steczko, Kacper Pączek, Krzysiek Paruch
Żaki
BESKID ŻEGOCINA vs MOSIR II BOCHNIA-6;5
Tak z wygranego meczu cieszyły się Orliki Beskidu Żegocina prowadzeni przez Damiana Pławeckiego. W niedzielne przedpołudnie na orliku koło Szkoły Podstawowej w Żegocinie nasza drużyna pokonała po zaciętym meczu 6:5 MOSIR II Bochnia. Młodym chłopcom gratulujemy wygranej, rodzicom dziękujemy za doping a Pani Kasi kierownik drużyny za zdjęcia.
Skład Beskidu: Mieszko Badyla ,Błażej Badyla, Dominik Pączek, Wojciech Dudzic, Adrian Wrona ,Dawid Wrona, Filip Frączek ,Mikołaj Frączek bramkarz Mateusz Smoleń