Wygrywamy z Błękitnymi Krzeczów
Pomimo ładnej gry naszej drużyny pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0. Zawodnicy Beskidu skutecznie obijali bramkarza Błękitnych lub nie trafiali w światło bramki a piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki.
W drugiej połowie strzelanie rozpoczął nasz kapitan Tomek Krawczyk . Tomek w swoim stylu urwał się obrońcom ruszył skrzydłem i będąc sam na sam z bramkarzem tym razem pokonał golkipera z Krzeczowa. Drugi na listę strzelców wpisał się nasz nowy nabytek Jakub Burkowicz. Kuba obdarzony świetnym dryblingiem z futsalowych hal ,po minięciu obrońcy płaskim strzałem po raz drugi pokonał bramkarza Błękitnych. Trzecią bramkę zdobył również zawodnik który największe sukcesy święcił w piłce halowej.Mateusz Matlęga najlepiej zachował się w zamieszaniu w polu karnym kierując futbolówkę do siatki. 3:0 uśpiło trochę czujność naszej obrony po jednej z nielicznych akcji przeciwnika sędzia z Brzeska dyktuje rzut karny który na bramkę zamienia zawodnik Błękitnych ustalając wynik spotkania na 3:1.