Wspaniały prezent na 25 lecie klubu
Tuż przed startem rundy rewanżowej, Klub Sportowy Beskid Żegocina wzbogacił się o piękną nowoczesną kosiarkę „Snapper”. Dzisiaj 23 marca 2023 wraz z Danielem Dudzicem otrzymaliśmy z rąk Pana Wójta Wojciecha Wrony oraz Przewodniczącego Rady Gminy Grzegorza Gołębia kluczyki do kosiarki , która zastąpiła starą wypracowaną maszynę. Sprzęt wartości 26 tyś zł. został sfinansowany z budżetu Gminy Żegocina. Jako prezes w imieniu zarządu klubu , zawodników i kibiców chciałbym serdecznie podziękować władzom Gminy Żegocina za tak wspaniały i niespodziewany prezent . Nowy sprzęt na pewno przyda się do utrzymaniu naszego boiska sportowego na odpowiednim poziomie. Dziękuję również firmie "Agrochemik" z Bochni oraz Panu Zbigniewowi Kąckiemu za merytoryczne i techniczne wsparcie przy zakupie nowej maszyny.
Serdecznie dziękujemy