Wygrywamy w Siedlcu z GÓRNIKIEM 2:7
Po dwóch remisach z drużynami z czuba tabeli Macierzą i Tarnavią. Podopieczni Marka Tomkiewicza zawodnicy Beskidu Żegocina w meczu 23 kolejki ponownie weszli na zwycięski tor. W rozegranym w sobotę 28 maja spotkaniu wyjazdowym pokonali wysoko 2:7 Górnika Siedlec. Zdobyczą bramkową podzielili się;
Michał Zapiór x2
Tomasz Krawczyk x3
Janusz Czoch
Wiktor Jędrzejek
Trener Beskidu dał szansę gry nowym utalentowanym zawodnikom. Dzisiaj bramkę zdobył 16 letni Wiktor Jędrzejek a debiut zaliczył Piotr Piech. Poprawnie zaprezentowali się Kacper Mazankiewicz,Jakub Kępa czy Adrian Krawczyk to kolejni bardzo młodzi zawodnicy Walecznych Górali.
Beskid zagrał w składzie; Marcin Cichoń, Mateusz Radzięta (60 min Piotr Piech), Marcin Krawczyk, Piotr Czoch, Kamil Rosiek ( 45 min Wojciech Ziółkowski), Michał Dziedzic, Janusz Czoch, Jakub Kępa (65 min Kacper Mazankiewicz),Tomasz Krawczyk, Damian Plawecki (65 min Adrian Krawczyk), Michał Zapiór (45 min Wiktor Jędrzejek)
O relację z meczu poprosiliśmy naszego lewego obrońcę Mateusza Radzięte:
"Na dzisiejszy mecz wychodzimy zmotywowani i głodni 3pkt, mimo braku 2 podstawowych zawodników chcemy podtrzymać dobrą formę z ostatnich meczy. Od pierwszych minut dominujemy na boisku lecz to nie przekłada się na wynik i drużyna przeciwna wychodzi na prowadzenie po błędzie naszego zawodnika. Po kilku minutach do remisu doprowadza nasz napastnik Michał Zapiór. Wystarczyło 20min gry żeby po raz drugi na listę strzelców wpisał się znowu Michał Zapiór. Na drugą połowę wychodzimy pewni siebie i to przekłada się na wynik, ponieważ 3 bramkę dla Beskidu zdobywa Tomek Krawczyk. Po kilku minutach dobra forma strzelecka dopisuje i kolejną bramkę strzela Janusz Czoch. Po kolejnych 6 minutach na listę strzelców pięknym strzałem w " okienko " wpisuje się ponownie Tomasz Krawczyk. Mimo wysokiego wyniku drużynie przeciwnej udaje się strzelić 2 bramkę. W dalszych minutach meczu dopisujemy na konto kolejną bramkę którą strzela dla nas Wiktor Jędrzejek. Przed końcem meczu udaje nam się strzelić jeszcze jedną bramkę której udziałem jest ponownie Tomasz Krawczyk zapewniając sobie tym samym hattricka. Mecz kończy się wynikiem 7-2. Rywalom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu."