Wygrywamy w Jaskini Lwa
Nie o dziś wiadomo że mecze z Tarnawą niosą za sobą spora dawkę emocji i bardzo obawiałem się tego spotkania. Gdyż Tarnawskie Lwy nie przegrały w tym sezonie żadnego meczu przed własną publicznością. Jednak Waleczni Górale stanęli na wysokości zadania. I od 1 do 90 minuty dominowali na boisku czego efektem były cztery zdobyte bramki i masę zmarnowanych okazji. Już w 8 minucie idealnie wrzuconą piłkę za linię obrony wykorzystał Tomasz Krawczyk który sprytnie przerzucił futbolówkę nad bramkarzem Tarnavi i umieścił ją w siatce przeciwnika. Mimo optycznej przewagi w tej części gry piłka ja zaczarowana mijała światło bramki albo na posterunku stał bramkarz Tarnawy Marcin Ziółkowski .Który nie wyszedł na drugie 45 minut z powodu kontuzji. Zastąpił go między słupkami Marcin Kopanica i o dziwo pokazał się z dobrej strony broniąc kilka sytuacji sam na sam. Wynik na 0:2 podwyższył Dawid Matras który dobił wybita piłkę przez golkipera Tarnawy. Po koronkowej akcji wynik podwyższył Mateusz Matlega. Ostatni gol na 0:4 padł w 80 minucie. Kiedy Kamil Rosiek zabrał się z piłką zagrał wzdłuż bramki a akcję wykończył Michał Zapiór .