Wynik lepszy od gry
To nie było porywające widowisko w wykonaniu jednej i drugiej drużyny. Wiele było walki w środku pola ,niedokładnych podań i nie przemyślanych akcji. A sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo . Takie mecze również się zdarzają gdy drużyny boją się otworzyć by nie stracić przypadkowej bramki. W drugiej połowie gra Walecznych Górali trochę się poprawiła. Prowadzenie naszej drużynie dał Janusz Czoch powracający do gry po kontuzji. Asystę zaliczył kolejny zmiennik Kamil Rosiek który po przechwycie piłki i rajdzie prawą stroną boiska wycofał piłkę do wbiegającego w pole karne Janusza Czocha który umieścił futbolówkę w siatce przeciwnika. W 90 minucie Beskid wychodzi na dwubramkowe prowadzenie. Idealnie z rzutu rożnego zagrał Damian Pławecki a zamykający na długim rogu Konrad Łękawa strzałem głową pokonał bramkarza gości z Łapczycy. Wynik na 3:0 ustalił Karol Kępa który został idealnie obsłużony przez Damiana Pławeckiego. Wygrywamy kolejny mecz , dopisujemy sobie 3 punkty nie tracąc przy okazji bramki. Już za tydzień rozegramy kolejny ważny mecz z Macierzą Lipnica Murowana. Dziękujemy Darkowi Golcowi i jego Ekipie za mecz i życzymy powodzenia.