Podział punktów przy Cmentarnej
Od minuty ciszy poświęconej zmarłemu Prezesowi Raby Niedary Franciszkowi Gajosowi rozpoczął się mecz derbowy Beskid vs Trzciana 2000 . Nietypowa godzina rozpoczęcia meczu (sobota 11.00) przyciągnęła na trybuny stadionu w Żegocinie sporą grupę kibiców. Był to klasyczny mecz walki, gdzie nikt nie odstawiał nogi, mało było pięknych akcji, a końcowy wynik remisowy nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn. Pierwsi na prowadzenie wyszli goście z Trzciany. W 18 minucie błąd w wyprowadzeniu piłki kosztował nas stratę bramki. Napastnik przeciwnika przejął bezpańska piłkę i po minięciu naszego bramkarza umieścił futbolówkę w siatce. Po zdobyciu prowadzenia przeciwnik cofnął się na własną połowę i trudno było cokolwiek ugrać na naszym kameralnym boisku. Doprowadzić do remisu udało się nam w 51 minucie. Po szybko wykonanym stałym fragmencie gry wprowadzony na drugie 45 minut Michał Zapiór strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości z Trzciany. Choć szansę na zdobycie gola i przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść miała jedna i druga drużyna, to jednak zabrakło skuteczności i mecz zakończył się remisem 1:1. Dziękujemy wszystkim którzy Wsparli datkami zbiórkę dla Zuzi.