Wygrywamy 0:3 z rezerwami GKS Drwinia
Jak mówi mój kolega Staszek „piłka nożna to nie jazda figurowa na lodzie nie ocenia się za piękno a liczą się bramki, punkty i wygrane mecze”. Choć nie było to porywające widowisko w wykonaniu Walecznych Górali , to jednak zdobywamy trzy bramki nie tracimy żadnej i dopisujemy kolejne 3 punkty wywalczone na trudnym terenie w Świniarach. W pierwszej połowie nasi zawodnicy wypracowali trzy 100 % okazie na zdobycie gola jednak wykorzystali tylko jedną . Najlepszą sytuację zmarnował Michał Zapiór i Tomek Krawczyk który przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem Gospodarzy. Co nie udało się Tomkowi w 25 minucie udało się w 38 minucie, po wymianie piłki z Kubą Burkowiczem ,nasz kapitan mocnym strzałem po krótkim rogu pokonał bramkarza GKS-u. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił długo utrzymywało się jednobramkowe prowadzenie Beskidu. Dopiero w 78 minucie Tomek Krawczyk powalczył z obrońcami przeciwnika i na raty pokonał bramkarza GKS Drwinia. Wynik na 0:3 ustalił wprowadzony na boisko kilka sekund wcześniej Jakub Kącki dla którego był to pierwszy mecz w barwach Beskidu i debiutancki gol. Spotkanie poprawnie prowadzili Panowie z KS Brzesko Bartłomiej Guzek , Seweryn Kozub , Sławomir Jarosz. Dziękujemy kibicom że w tak licznym gronie przybyliście do Świniar. Już dzisiaj zapraszam na Cmentarną w sobotę 29 kwietnia zagramy mecz derbowy z Trzcianą 2000.