Górnik Siedlec nie przyjedzie do Żegociny

Dopisujemy sobie 3 pkt za mecz 15 kolejki bocheńskiej A klasy z Górnikiem Siedlec, przerwany w 67 minucie przy stanie 7:0 dla Beskidu Żegocina. W środę 19 kwietnia mecz miał być dokończony. Jednak drużyna z Siedlca, wysłała pismo do Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni z informacją że z powodów kadrowych (praca w delegacji) nie przyjedzie do Żegociny. Choć nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu znowu meldujemy się na pozycji wicelidera z 3 punktami straty do Orła Cikowice. Za nami ścisk, tyle samo bo 36 punktów ma trzecia w tabeli Trzciana 2000 a o jedno oczko mniej ma Macierz Lipnica Murowana zajmująca 4 miejsce. Piąty w tabeli Promień Mikluszowice ma na swoim koncie 31 punktów. Robi się ciekawie.