VI Turniej Piłki Halowej o Puchar Beskidu-Seniorzy.
W sobotę 1 lutego 2014 w Żegocinie odbył się VI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Beskidu .W dwóch grupach po cztery drużyny rywalizowało  8 ekip seniorów. W  finałowej potyczce po niezwykle zaciętym meczu Beskid Żegocina pokonał Rabę Niedary-3:2,wywalczając w ten sposób pierwsze miejsce w turnieju.Drugie miejsce przypadło Rabie Niedary a trzecie LKS Rupniów.Pozostałe miejsca zajęli IV- Beskid II Żegocina,Tarnavia Tarnawa,Polanka Nieszkowice,Beskidu III Żegocina ,Trzciana 2000 .Rozdano również nagrody indywidualne- Najlepszym strzelcem z 7 golami został Ryszard Banat ,najlepszym zawodnikiem Paweł Janiczek .Organizator jednogłośnie najlepszym bramkarzem wybrał Przemysława Młynarza
 na co dzień grającego trenera z Niedar.Dziękujemy wszystkim  zawodnikom
 za sportową postawę ,w niektórych meczach oczywiście iskrzyło ale z
bardzo dobrej strony pokazali się młodzi sędziowie z Bochni Kądzielawa i Jeziorek.Zdjęcia cześć I- ZOBACZ  <>  Zdjęcia cześć II-ZOBACZMecz finałowy Beskid- Raba ,oraz rozdanie nagród ZOBACZ