10 drużyna A klasy- Trzciana 2000

Młody zespół Trzciany 2000 gra zawsze do ostatniej minuty co udowodnił podczas meczu z Beskidem Żegocina ,gdzie wyrwał zwycięstwo naszej drużynie w ostatnich sekundach meczu. W swoim składzie posiada  kilku utalentowanych graczy co dobrze wróży mu na przyszłość. Bardzo dobrze wystartował na początku sezonu, gdy w pierwszych trzech meczach uzbierał 7 pkt. Zaczął również punktować na wyjazdach co dało ekipie Trzciany 14 pkt i 10 miejsce w ligowej tabeli .Ale czy trener Bogdan Cholewa zadowolony jest z takiego wyniku swoich podopiecznych ?- dowiemy się czytając jego wypowiedz . Rundę jesienną naszego sąsiada z za miedzy podsumuje kapitan Krystian Salach a na zakończenie kilka zdań naszego Eksperta.

Ludowy Klub Sportowy Trzciana 2000
Rok założenia: 2000
Barwy: żółto-czerwono-czarne
Adres: Rdzawa, 32-733 Trzciana

WWW: http://kstrzciana2000.futbolowo.pl/ (oficj.)
Stadion: pojemność - 500 miejsc (170 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 102 m x 63 m

Kierownik Drużyny:Maciej Babral ,  Trener:Bogdan Cholewa

1.Jakie były największe plusy w grze drużyny Trzciany 2000 w rundzie jesiennej sezonu 2013/14 ?

Bogdan Cholewa- Do największych plusów zaliczyłbym  to ze mam bardzo młoda drużynę która w dalszym ciągu uczy się grać i mam nadzieje ze już niedługo ta drużyna odpali co przełoży się na wyniki .

2.Jakie były największe minusy ?

Bogdan Cholewa-  Największym minusem są zbyt duże wahania w jakości gry . Przykładem jest mecz z Tarnawą gdy prowadzimy 3;1 , mamy dwie setki których nie wykorzystujemy i mecz kończy się wynikiem 3:8 .

3.Co należy zmienić w grze zawodników z Trzciany ?

Bogdan Cholewa- Chciałbym żeby  drużyna dojrzała mentalnie ponieważ uważam ze umiejętnościami nie ustępujemy większości drużyn w A klasie . Niestety część meczy przegrywamy w naszych głowach ( 0:6 z Łapanowem ) .

4. Czy jesteś zadowolony z 10 miejsca po rundzie jesiennej ?

Bogdan Cholewa-  Wiedząc na co stać moich zawodników nie można być zadowolonym z miejsca które zajmujemy

5.Która drużyna zaskoczyła Cię na plus a która na minus i dlaczego ?

Bogdan Cholewa- Na plus na pewno Tarnavia , na minus Czarni Kobyle.

Oceń swoją drużynę w skali 1-10 – Patrząc na wyniki oceniam drużynę na -3.

Który zawodnik zrobił największe postępy ?

Bogdan Cholewa- Największe postępy zrobił Krystian Salach co mnie nie dziwi bo zawodnik zaliczył około 95 % treningów

Najlepszy strzelec  rundy jesiennej –  to Łukasz Krakowski

Najcenniejszy wynik rundy jesiennej-

Bogdan Cholewa- 2:1 w Żegocinie ponieważ odkąd jestem trenerem w Trzcianie to po raz pierwszy udało mi się wygrać na boisku w Żegocinie.

Największa wpadka rundy jesiennej- to 1:5 u siebie z Raba Książnice

Najwyższe zwycięstwo – 4:1 w Kobylu

Najwyższa porażka- to 3:8 z Tarnawą

Najlepszy sędzia rundy jesiennej- zdecydowanie Stec Mariusz.

______________________________________________________

Krystian Salach<> Obecne zajmowane miejsce przez zespół z Trzciany nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Bardzo przewidywalny zespół, co pokazują wyniki. Bilans spotkań po pierwszej rundzie nie powala:  4 zwycięstwa - 2 remisy - 7 porażek. Wyniki pozwalające myśleć tylko o bezpiecznym utrzymaniu. Zwycięstwa z dołem tabeli, jedynie udało nam się szczęśliwie wygrać w końcówce spotkania po wyrównanym pojedynku z Beskidem, natomiast w walce z górną częścią tabeli udało nam się urwać punkty tylko w Borku. Sezon zaczęliśmy w okrojonym składzie, ponieważ aż 8 zawodników z poprzedniego roku nie przystąpiło do rozgrywek, kolejnym pechem było to, że już w pierwszym meczu po 30 minutach, pozbyliśmy się następnych dwóch zawodników podstawowego składu, którzy zostali wykluczeni do końca rundy. Oczywiście nie można się tłumaczyć takimi rzeczami, ponieważ każda drużyna ma swoje problemy, jednak był w tym również pozytywny aspekt. Trener postawił na młodzież. Nasza drużyna zawsze kieruję się zasadą, że stawiamy na własnych wychowanków i w większości meczy średnia naszej drużyny wynosiła ok. 20 lat. Bolączką w tej rundzie było to, że każdy mecz graliśmy praktycznie w innym zestawieniu, niestabilna kadra odbijała się na wynikach. Cel na ten sezon to zdecydowanie środek tabeli, myślę że po przepracowaniu dobrze zimy, ustabilizowaniu pierwszego składu oraz ograniu się młodych zawodników jesteśmy w stanie spokojnie go zrealizować.

______________________________________________________

Marcin Kuras  <>Trzciana również zajmuje według mnie pozycję odpowiadającą umiejętnościom tej drużyny. To młody zespół, który wciąż nabiera doświadczenia, jednak wydaje mi się, że brak w tym zespole po prostu piłkarskiej jakości i gdyby na kilka indywidualności w składzie to zespół ten miałby poważne problemy z utrzymaniem się w tej lidze.

Kolejka Gospodarz Gość Wynik
1 Trzciana 2000 Victoria Słomka 2:1