PRZEGRYWAMY Z ORŁEM
Po zaciętym meczu ulegamy drużynie Orła.
W pierwszych 15 minutach zdominowaliśmy gospodarzy, ale nie zdołaliśmy wykorzystać swoich sytuacji.
Drużyna z Cikowic po otrząśnięciu się ustalili wynik, pakując nam 2 bramki.
Na drugą połowę wychodzimy pełni determinacji, jednak czerwona kartka dla centralnego obrońcy podcina nam chwilowo skrzydła.
Po chwili bezsilności ruszamy do ataku, ale niestety nie przynosi to efektu w postaci bramki kontaktowej.
Drużyna gospodarzy zagrała bardzo mądrze, cofając linie obrony, dzięki czemu skutecznie odpierali nasze ataki, nastawiając się na kontry z wykorzystaniem swoich szybkich zawodników.
W końcówce meczu czerwień obejrzał również nasz bramkarz, którego w bramce zastąpił nasz środkowy obrońca.
Przeciwnikom życzymy powodzenia w następnych meczach i dziękujemy za grę fairplay
Beskid zagrał w składzie :Bartłomiej Bukowiec, Piotr Czoch, Konrad Łękawa, Marcin Krawczyk ( 65 Mateusz Waligóra), Michał Dziedzic, Janusz Czoch, Karol Kępa, Tomasz Krawczyk, Dominik Mroczek (80 min Krzysztof Paruch) Damian Pławecki ( 65 min Jakub Kępa), Michał Zapiór (60 min Wiktor Jędrzejek)