Beskid wypunktował rezerwy GKS-u Drwina
To była prawdziwa uczta dla kibiców zgromadzonych przy „Cmentarnej”. Od początkowych minut meczu inicjatywę przejęła nasza drużyna . Już w 5 minucie doskonałą sytuację na zdobycie gola miał Grzesiu Kłusek który ostemplował słupek. Kibice do 15 minuty czekali na bramkę Walecznych Górali. Po zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła do Karola Kępy a ten strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza przyjezdnych. Pięć minut później było już 2:0 dla Beskidu. Tym razem Tomek Krawczyk na raty pokonał golkipera GKS-u. Po zdobyciu dwóch bramek Beskid złapał wiatr w żagle i co akcja robiło się gorąco pod bramką Gości. Jednak kapitalnymi interwencjami popisywał się młodziutki bramkarz GKS-u, który uratował przeciwnika od straty następnych goli. I skromnym 2:0 kończy się pierwsza połowa.
Pięć minut drugiej połowy Beskid był jeszcze myślami w szatni a przeciwnik w tym czasie odrobił straty. W 46 minucie lewym skrzydłem poszarżował zawodnik z Drwini i sprytnym strzałem przelobował bramkarza Beskidu. Jakie było zdziwienie kibiców Beskidu gdy przeciwnik który nie istniał w pierwszej połowie zdobył bramkę wyrównującą w 49 minucie i zaatakował by wyjść na prowadzenie. Jednak nasza drużyna wróciła na zwycięski tor. Prowadzenie Beskidowi dał starszy z braci Czochów. Janek wykazał się świetnym refleksem i z najbliższej odległości skierował futbolówkę do siatki. Czwartego gola dla zawodników z Żegociny zdobył z rzutu karnego Grzegorz Kłusek , Po faulu na nim sędzia Rafał Gnutek wskazał na wapno a Grzesiu strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Gości z Drwini. Dublet w tym meczu ustrzelił Janek Czoch który z ostrego konta zdobył bramkę na 5:2. Wynik meczu ustalił Michał Zapiór jego strzał po długim rogu był nie do obrony. Spotkanie mogło się zakończyć wyższą wygraną Beskidu jednak szczęście i umiejętności były po stronie bramkarza GKS-u
Beskid w składzie :Mateusz Kępa, Marcin Krawczyk (78 min. Mateusz Waligóra), Piotr Czoch, Mateusz Matlęga, Michał Dziedzic, Janusz Czoch (68 min. Jakub Kępa), Karol Kępa, Tomasz Krawczyk, Dominik Mroczek (60 min. Mateusz Radzięta), Damian Pławecki (60 min. Michał Zapiór), Grzegorz Kłusek (68 min. Wiktor Jędrzejek)