BESKID POKAZAŁ MOC W PIERWSZEJ POŁOWIE.
Pierwsza sytuacja mogła się skończyć stratą gola, po błędzie naszych obrońców sam na sam z Mateuszem Kępą stanął Adrian Grabowski jednak przegrał pojedynek z naszym bramkarzem. I to była jedyna i ostatnia tak dobra sytuacja drużyny z Trzciany na zdobycie bramki. A Beskid rozegrał kapitalną pierwszą połowę już w 5 minucie słupek ostemplował Grzegorz Kłusek . Michał Zapiór będąc oko w oko z golkiperem Trzciany trafił w poprzeczkę i to była ostatnia szczęśliwa obrona Wojciecha Kwaśniowskiego. W 14 minucie sędzia Lucjan Stolarz z Brzeska wskazał na wapno po faulu bramkarza na Tomku Krawczyku. Pewnie jedenastkę wykorzystał Janek Czoch który niczym Lewandowski całkowicie zmylił bramkarza Gospodarzy. Upłynęło zaledwie kilka minut a Beskid prowadził 2:0 tym razem idealnie z rzutu rożnego na krótki róg zagrał Karol Kępa a piłkę do siatki wpakował Dominik Mroczek . W 31 minucie Tomek Krawczyk powalczył z obrońcami przeciwnika zagrał wzdłuż bramki wprost na głowę Michała Zapióra który po raz trzeci pokonał bramkarza przeciwnika. Gola na 4:0 dla Beskidu Żegocina ponownie zdobył Dominik Mroczek który został idealnie obsłużony przez króla asyst Tomka Krawczyka.
Po zmianie stron Beskid prowadząc wysoko nastawił się na grę z kontry, rzucając piłki za obrońców przeciwnika na szybkich napastników Łukasza Kuskę i Michała Zapióra. Zawodnicy Trzciany 2000 swych szans na zdobycie gola szukali po stałych fragmentach gry (rzutach rożnych i wolnych) . Jednak bardzo dobry mecz rozegrała cała drużyna a w szczególności linia obrony Walecznych Górali – Mateusz Matlęga , Konrad Łękawa i Piotr Czoch. Między słupkami pewnie spisywał się Mateusz Kępa. Trener Beskidu zgodnie z tradycją dał szansę gry wszystkim zmiennikom. W drugiej połowie licznie zgromadzeni kibice , głośnym dopingiem wspierali swoje ukochane drużyny jednak nie zobaczyli już bramek. A mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem Beskidu Żegocina 4:0.
Beskid w składzie: Mateusz Kępa, Mateusz Matlęga, Konrad Łękawa, Piotr Czoch, Michał Dziedzic (64 min Jakub Kępa), Janusz Czoch, Karol Kępa, Tomasz Krawczyk, Dominik Mroczek (78 min Wiktor Jędrzejek), Michał Zapiór (75 min Damian Pławecki), Grzegorz Kłusek (38 min Łukasz Kuska)