POPRAD MUSZYNA ZA MOCNY

1/8 Pucharu Polski na szczeblu Małopolski Związek Piłki Nożnej

Beskid Żegocina – Poprad Muszyna 0-4(0-2)
Bramki :Kuc 31′, Hutyria 34′, Chmelenko 82′, Mrówka 87′.
Beskid :Bartłomiej Bukowiec – Marcin Krawczyk (85′ Bartłomiej Piech), Dominik Mroczek, Piotr Czoch, Konrad Łękawa, Karol Kępa, Wiktor Jędrzejek (70′ Jakub Kępa), Jakub Burkowicz (75′ Oliwier Ptaszek), Tomasz Krawczyk (85′ Krzysztof Paruch), Damian Pławecki (60′ Mateusz Radzięta), Dawid Matras.
Poprad:Vladislav Levanidov – Arkadiusz Zawiślan, Pavlo Chmelenko, Michał Szeliga – Dominik Kuc, Hubert Przybycień, Mateusz Orzechowski, Adam Tomasiak, Aleksander Hojniak – Damian Mrówka, Roman Hutyria.

Sędziowali; Dawid Kogut, Paweł Fido, Mateusz Libera
Skończyła się nasza przygoda w Pucharze Polski. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie z wielką ambicja i determinacją. Nie broniliśmy tylko własnej bramki mieliśmy również swoje okazje na zdobycie bramki. Jednak kapitalnymi interwencjami popisywał się bramkarz Popradu. Nie przynieśliśmy wstydu. Momentami graliśmy jak równy z równym z drużyną grająca o trzy klasy wyżej w 4 lidze. Dziękujemy Popradowi Muszyna za lekcję futbolu i życzymy dalszych sukcesów w PP i lidze. Słowa uznania należą się kibicom za tak liczną obecności i naszym młodym adeptom futbolu za wyprowadzenie starszych kolegów.
Dziękuję pany, napisaliście piękny rozdział w historii Klubu Sportowego Beskid Żegocina.