REMISUJEMY NA WŁASNE ŻYCZENIE .
Komplet publiczności przy Cmentarnej zobaczył słabe widowisko w wykonaniu obu drużyn. Dużo było walki a sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo. W 18 minucie po składnej akcji prowadzenie dla Beskidu dał sprytny strzał Damiana Pławeckiego. W tej części powinniśmy wypracować sobie wyższe prowadzenie. Jednak strzał Dawida Matrasa świetnie wybronił bramkarz przeciwnika.A uderzenie z rzutu wolnego Damiana Pławeckiego ląduje na poprzeczce .W drugiej połowie gra toczyła się głównie w środku pola, a z boiska wiało nudą. W 78 minucie podajemy przeciwnikowi pomocną dłoń. Po błędzie własnym tracimy bramkę na 1:1. I mimo prób nie udało się nam przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Serdecznie dziękujemy kibicom za tak wspaniałą frekwencje. Zapraszamy w środę 16.30 na mecz Pucharu Polski z Poprad Muszyna.Nasza drużyna zagrała w nowym komplecie strojów ufundowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy i Wspierania Przedsiębiorczości w Żegocinie. Dziękujemy Panu Prezesowi Janowi Marcinkowi.
Beskid Żegocina w składzie: Bartłomiej Bukowiec, Dominik Mroczek, Marcin Krawczyk, Piotr Czoch (70 min. Jakub Kępa), Mateusz Matlęga, Karol Kępa, Wiktor Jędrzejek (65 min. Kamil Rosiek ), Jakub Burkowicz Tomasz Krawczyk, Dawid Matras, Damian Pławecki (60 min Michał Zapiór)