Piorunujące 45 minut w wykonaniu Beskidu

Już w drugiej minucie zawodnicy Beskidu zabawili się z obrońcami przeciwnika, po koronkowej akcji Janusz Czoch zagrał do Damiana Pławeckiego a ten z najbliższej odległości skierował futbolówkę do siatki. W 12 minucie , Damian Pławecki idealne zagrał z rzutu rożnego wytrenowany stały fragment gry a Karol Kępa strzałem lewą nogą po długim rogu pokonał bramkarza przyjezdnych. W 15 minucie było już 3:0 dla Walecznych Górali tym razem na listę strzelców wpisał się nasz kapitan szybki jak błyskawica Tomek Krawczyk a asystę przy tej bramce zaliczył Janusz Czoch. Rozpędzony Beskid coraz bardziej cisnął Nieszkowiankę i kolejne gole wisiały w powietrzu. Czwarty na listę strzelców w 32 minucie wpisał się Dominik Mroczek idealnie obsłużony przez króla asyst Janusza "Jano" Czocha. Wynik pierwszej połowy na 5:0 ustalił Janusz Czoch. Było to klasyczne zagranie ja do ciebie a ty do mnie. Tomek Krawczyk wymienił podania z starszym z braci Czochów a Jano umieścił futbolówkę w siatce przeciwnika.
W drugiej połowie Beskid Żegocina prowadząc 5:0 tak nie cisnął, a i przeciwnik zagrał nieco lepiej w obronie. Trener Marek Tomkiewicz dał szanse gry wszystkim zmienkom . Po jednym z nielicznych błędów naszej obrony napastnik Gości znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem, po minięciu Bartka Bukowca umieścił piłkę w bramce Beskidu. Choć szans na zdobycie kolejnych goli było sporo . To jednak wynik spotkania na 6:1 ustali zdobywca dubletu Dominik Mroczek który skoczył najwyżej do centry Damiana Pławeckiego i strzałem z główki pod poprzeczkę nie dał szanse bramkarzowi Nieszkowianiki. Licznie zgromadzeni kibice oklaskami podziękowali zawodnikom Beskidu za tak dobre spotkanie.