Mecz do jednej bramki
Zryw Królówka vs Beskid Żegocina -0:8
Wynik mówi sam za siebie , zawodnicy Beskidu zagrali dobry mecz choć nie wystrzegli się drobnych błędów to jednak byli stroną dominującą od pierwszej do 90 minuty. Bardzo dobrze spisywała się linia obrony Czoch ,Ziółkowski, Matlęga która nie dopuszczała przeciwnika pod bramkę Beskidu, Czujnie i na „zero” z tyłu zagrał Bartek Bukowiec. Jednak drugie miejsce w ligowej tabeli i stosunek 46 zdobytych bramek i 12 straconych zobowiązuje.
Jak padały bramki:
0:1 Janusz Czoch
W polu karnym faulowany Tomek Krawczyk sędzia Konstanty Chrabąszcz z Brzeska wskazał na jedenastkę która pewnie wykorzystał Janusz Czoch.
0:2 Dominik Mroczek
Tomek Krawczyk uderzył po długim rogu bramkarz Zrywu broni ale wobec dobitki Dominika Mroczka był bez szans.
0:3 Dominik Mroczek
Trenowane stałe fragmenty przynoszą efekty. Doskonale dośrodkowanie Damiana Pławeckiego wprost na głowę Dominika Mroczka który zdobywa swoją drugą bramkę w meczu.
0:4 Wojciech Ziółkowski
Prawym skrzydłem ruszył Wojtek Ziółkowski a jego Centro strzał wpadł bramkarzowi Gospodarzy za kołnierz.
0:5 Damian Pławecki
Wynik pierwszych 45 minut ustalił Damian Pławecki który przymierzył z rzutu wolnego. Piłka po jego strzale zatrzepotała w siatce Zrywu
0:6 Janusz Czoch
Po indywidualnej akcji na strzał za pola karnego zdecydował się Janusz Czoch ,piłka po raz szósty wpada do bramki mimo że od 50 minuty gramy w 10 po czerwonej kartce za faul ratunkowy Wojtka Ziółkowskiego.
0:7 Damian Pławecki
Akcje zainicjował nasz kapitan Tomek Krawczyk który będąc w doskonałej sytuacji zagrał do Damiana Pławeckiego a ten skierował futbolówkę do siatki.
0:8 Tomasz Krawczyk
Tomek jak nikt zasłuży na zdobycie bramki. Nasz napastnik po indywidualnej akcji ustalił wynik meczu na 0:8
Beskid Żegocina w składzie
:Bartłomiej Bukowiec, Wojciech Ziółkowski, Piotr Czoch, Mateusz Matlęga, Michał Dziedzic, Janusz Czoch (60 min. Jakub Kępa), Karol Kępa, Mateusz Radzięta (60 min. Mateusz Waligóra), Dominik Mroczek (75 min. Krzysztof Paruch), Damian Pławecki (60 min. Michał Zapiór), Tomasz Krawczyk (75 min. Bartłomiej Piech)