Wygrywamy z Błękitnymi Krzeczów
Mimo dużej przewagi naszego zespołu nie potrafimy jej przypieczętować w pierwszej połowie. Dużo niewykorzystanych sytuacji oraz strat w środku, jednak mimo to gra naszej drużyny mogła się podobać. Na drugą połowę „Waleczni Górale” wychodzą zdeterminowani by przywieźć do Żegociny 3 PKT. Pierwszą bramkę po zamieszaniu strzela Jakub Kępa. Zawodnicy trochę się uspokoili jednak nadal tworzyli akcje bramkowe. Pod koniec meczu podanie od Mateusza Radzięty pewnie wykorzystuje Tomasz Krawczyk i pakuje piłkę w same „widły”. Tym samym kończymy mecz zwycięstwem 0:2 i pełna pula punktów jedzie na Cmentarną. Dziękujemy przeciwnikom za dobry mecz w duchu fairplay i życzymy powodzenia
Beskid Żegocina -Mateusz Kępa, Piotr Czoch (70 min Bartłomiej Piech) ,Dominik Mroczek, Marcin Krawczyk, Michał Dziedzic, Wiktor Jędrzejek, Jakub Kępa (65 min Mateusz Radzięta), Jakub Burkowicz, Tomasz Krawczyk, Dawid Matras (65 min Jakub Kącki)
Grzegorz Kłusek (55 min Damian Pławecki)