Puchar Polski wygrywamy z Szreniawą
1:0 Tomasz Krawczyk -27’
2:0 Tomasz Krawczyk-80’
Prawie komplet publiczności zobaczył ciekawe widowisko jakie stworzyły drużyny Beskidu Żegocina i WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz w III rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Była ostra walka o każdą piłkę jednak w granicach fair ply . Pierwsze 45 minut to dominacja Beskidu Żegocina, raz za razem robiło się gorącą pod bramką Gości z Wiśnicza. Jedynie co zabrakło podopiecznym Marka Tomkiewicza w tym okresie gry to zimniej krwi w sytuacja podbramkowych. Kapitalną sytuacje zmarnował Grzegorz Kłusek gdy kibice widzieli piłkę w bramce, jakimś cudem wybił ją golkiper WKS. Okres przewagi Walecznych Górali udało się udokumentować tylko jedyną bramką Tomka Krawczyka. Który w 28 minucie z bliskiej odległości pokonał bramkarza Szreniawy Nowy Wiśnicz i wynikiem 1:0 kończy się pierwsze 45 minut.
Po zmianie stron śmielej zaatakowała drużyna z Wiśnicza , jednak Konrad Łękawa i spółka spisywała się doskonale w rozbijaniu akcji przeciwnika. W 80 minucie zwycięstwo przypieczętował nasz Kapitan Tomek Krawczyk ,który uwolnił się z pod opieki obrońcy i silnym strzałem po poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi WKS. Ambitnie grająca drużyna gości próbowała zmniejszyć rozmiary porażki, nawet dwukrotnie piłka ostemplowała poprzeczkę bramki strzeżonej przez Bartka Bukowca, jednak udało się utrzymać „zero” z tyłu . W tej części gry również wypracowaliśmy sobie 100% sytuacje najlepszą zmarnował Dawid Matras. Dziękujemy zawodnikom za zostawione serducho na boisku, oraz kibicom za liczne przybycie i wspieranie Walecznych Górali.