Przegrywamy po 11 miesiącach.
1:0 Janusz Czocha - 1'(k)
1:1 Dawid Smęda -21'
2:1 Janusz Czocha -45 '(k)
2:2 Dawid Smęda -62 '
2:3 Kacper Czocha - 68'
2:4 Dawid Smęda - 90'
Beskid ostatni mecz przegrał 9.10.2022<> 2:3 z Macierzą Lipnica Murowana. Ale każda najdłuższa seria musi się kiedyś skończyć. Po niespełna roku meczy bez porażki przegrywamy pierwsze ligowe spotkanie z Czarnymi Kobyle 2:4. Było to fatalne spotkanie w wykonaniu Walecznych Górali. Pierwsza połowa wygrana przez Beskid Żegocina 2:1 po dwóch bramkach Janka Czocha z rzutów karnych nie wskazywała na tak sromotną porażkę.
Drugie 45 minut zagraliśmy tak źle, że nie pamiętam by cała drużyna była w tak fatalnej dyspozycji. Z przebiegu całego meczu nie ma kogo pochwalić. Naszą bezsilność wykorzystali Goście z Kobyla strzelając nam trzy bramki w drugiej połowie nie tracąc żadnej .Dziękujemy licznie zgromadzonej publiczności i przepraszamy że musieli być światkiem tak słabej gry Beskidu.
Beskid w składzie
1 Mateusz Kępa, Piotr Czoch, Konrad Łękawa, Marcin Krawczyk (55 min Michał Zapiór), Michał Dziedzic (67 min Jakub Kępa), Wiktor Jędrzejek (75 min Damian Pławecki), Janusz Czoch, Dominik Mroczek, Tomasz Krawczyk, Dawid Matras, Grzegorz Kłusek (75 min Jakub Kącki)
Trener Marek Tomkiewicz
Kierownik Drużyny Daniel Dudzic