.

Zakończoną rundę jesienną myślę, że jak najbardziej można zaliczyć do udanych w naszym wykonaniu, zwłaszcza jeżeli mówimy o występach w Pucharze Polski, które początkowo miały być dla nas formą przygotowania do sezonu, a jak się skończyły chyba nie muszę przypominać. Jeżeli natomiast mówimy o lidze, która miała być naszym głównym celem to tutaj wydaje mi się, że przede wszystkim możemy być zadowoleni z meczów wyjazdowych, gdzie nasz bilans jest całkiem imponujący. Biorąc jednak pod uwagę całokształt ligowych rozgrywek to wciąż musimy pracować na koncentracją i jednakowym podejściem do każdego rywala. Na wiosnę mam nadzieję, że poprawimy się pod tym względem. Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim chłopakom z drużyny, zarządowi klubu i sponsorom za wsparcie, a także kibicom, gdyż nie ma nic przyjemniejszego niż granie przy pełnych trybunach i Wasz doping. Mam nadzieję, że na wiosnę nadal będziemy mogli na Was liczyć. Do zobaczenia!