II MIEJSCE OLDBOYÓW BESKIDU ŻEGOCINA
W sobotę 4.02.2023 w Hali Widowiskowo Sportowej w Łacku odbył się turniej oldboi -OLIMP CUP 2023. Z bardzo dobrej strony pokazali się nasi zawodnicy grający w składzie :
Piotr Zaworotiuk
Jakub Mucha
Rafał Waligóra
Jan Surma
Dawid Gumienny
Łukasz Janiczek
Paweł Kot
i Daniel Dudzic kierownik drużyny
W gronie czterech wymagających rywali zawodnicy Beskidu zajęli doskonałe drugie miejsce ustępując jedynie drużynie Olimp Team. Pozostałe miejsca zajęli Beskid Żegocina, Piast Łapanów i Limanovia Limanowa. A nasz zawodnik Łukasz Janiczek został wybrany Najlepszym Zawodnikiem Olimp Cup 2023. Turniej rozegrano w dwóch rundach meczami każdy z każdym po 12 minut..Między pierwszą a drugą rundą Turnieju rozegrany został konkurs rzutów karnych który wygrał Maciej Ślazyk ale w geście Fair Play statuetkę dla najlepszego strzelca przekazał Gabrielowi Mucha.
Wynik Beskidu Żegocina pierwsza runda:
1. Olimp Team vs Beskid Żegocina- 4:1
2. Limanovia Limanowa vs Beskid Żegocina- 1:2