Wygrywamy z Juniorami Limanovii
Jeszcze sporo pracy na treningach czeka zawodników Beskidu Żegocina. Widać było że to pierwszy mecz na dużym boisku. Momentami gra naszej drużyny mogła się podobać. Jednak były momenty przestoju co skrzętnie wykorzystywali młodzi zawodnicy z Limanowej. Pierwszy na listę strzelców w 2024 wpisał się kapitan Walecznych Górali Tomek Krawczyk. Wynik na 2:0 podwyższył Michał Zapiór. Po zmianie stron wyprowadzamy kontratak a bramkarza Limanovii pokonał Janusz Czoch .W krótkim czasie z wysokiego prowadzenia zrobiło się tylko 3:2.Jednak pięknym uderzeniem popisał się Piotr Czoch dając prowadzenie 4:2 podopiecznym Marka Tomkiewicza .Trzecią bramkę tracimy równo z gwizdkiem sędziego. Dziękujemy Juniorom Limanovii za sparing i życzymy udanego sezonu.
Beskid Żegocina w składzie: Mateusz Kępa, Kacper Śmiłek ,Dominik Mroczek, Jakub Burkowicz ,Janusz Czoch, Marcin Krawczyk, Mateusz Radzięta, Kamil Rosiek, Michał Zapór, Piotr Czoch ,Tomasz Krawczyk, Wiktor Jędrzejek Dawid Matras ,Krzysztof Paruch, Grzegorz Kłusek , Jakub Kącki ,Damian Pławecki.