Turniej o Puchar Wójta Gminy Żegocina - Dzień pierwszy
W sobotę 18.02.2023 w sali gimnastycznej SP w Żegocinie odbył się Turniej o Puchar Wójta Gminy Żegocina drużyn dziecięcych. Do rywalizacji w grupie Orlików zgłosiły się następujące drużyny: Beskid Żegocina I, Beskid Żegocina II , Szkółka Piłkarska B&T Trzciana, Czarni Kobyle, Ceramika Muchówka. W kategorii Żaki zmierzyli się: Beskid Żegocina, Szkółka Piłkarska B&T Trzciana, Czarni Kobyle, Zryw Królówka.
Jako, że w powyższych kategoriach nie jest prowadzona klasyfikacja punktowa, wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni złotymi medalami, dodatkowo każda drużyna otrzymała dyplom, a po rozgrywkach w szatni czekał na nich poczęstunek.
Serdecznie dziękuję zawodnikom oraz trenerom za miłą, sportową atmosferę, a także rodzicom dzieci za ich poświęcenie związane z dowozem dzieci na treningi i turnieje, za wspieranie ich w tej pięknej pasji. Trenerem najmłodszych Orlików Beskidu Żegocina jest Damian Pławecki a Żaków Konrad Łękawa, trenerzy zapraszają kolejne chętne dzieci na treningi.