Turniej o Puchar Wójta Gminy Żegocina- Dzień drugi
W niedzielę w ramach Turnieju o Puchar Wójta Gminy Żegocina rywalizowali Młodziki (drużyny Czarni Kobyle, Zryw Królówka, Gryf Chronów Beskid Żegocina I, Beskid Żegocina II) oraz Trampkarze (drużyny Gryf Chronów, Trzciana 2000, WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz ,Beskid I Żegocina, Beskid II Żegocina)
Walka była niezwykle zacięta, a do ostatnich minut ważyły się losy końcowej klasyfikacji. Ostatecznie zwycięzcami zostali w kategorii Młodzik:
1. Beskid II Żegocina 10 pkt.
2. Zryw Królówka (9 pkt)
3. Beskid I Żegocina (7 pkt)
4. Gryf Chronów (3 pkt)
5. Czarni Kobyle (0 pkt)i
W kategorii Trampkarze
1.WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 9 pkt
2. Gryf Chronów (7 pkt)
3. Beskid II Żegocina (7 pkt)
4. Beskid I Żegocina (4 pkt)
5. Trzciana 2000 (0 pkt)
Serdeczne podziękowania należą się Wójtowi Gminy Żegocina Wojciechowi Wronie za zorganizowanie turnieju i przygotowanie nagród dla uczestników. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim drużynom za wzorową, sportową postawę i grę fair play Dziękuję trenerom, kibicom a także KS Beskid Żegocina w osobach Daniela Dudzica i Damiana Pławeckiego.