3:3
Beskid Żegocina
90'
Widzów:

Po raz trzeci z rzędu Beskid zremisował wygrany mecz. Już po 15 minutach nasza drużyna powinna prowadzić przynajmniej 5:0 lecz wypracowane 100% okazje były marnowane przez podopiecznych Marka Tomkiewicza. Co nie udało się Beskidowi udało się zawodnikom Nieszkowianki którzy w pierwszej połowie dwukrotnie pokonali Mateusza Kępa. Po zmianie stron szczęście uśmiechnęło się do Beskidu. Najpierw kontaktowego gola zdobył Tomek Krawczyk a do remisu doprowadził pięknym strzałem zza pola karnego  Wojciech Ziółkowski. Chwila dekoncentracji kosztowała nas stratę gola. Jeden punkt uratował nam widoczny na zdjęciu 17 letni Konrad Łękawa który w 94 minucie strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego pokonał bramkarza Nieszkowianki i wynikiem 3:3 kończy się to spotkanie.
Beskid zagrał w składzie; Mateusz Kępa, Mateusz Waligóra, Konrad Łękawa, Rafał Skowronek, Zbigniew Górka (Kamil Górka 73 min), Wojciech Ziółkowski (Dawid Dziedzic 75 min), Karol Kępa, Grzegorz Kłusek, Tomasz Krawczyk, Damian Pławecki (Michał Dziedzic 57 min), Janusz Czoch (Łukasz Kuska 60 min)

ZAPRASZAMY NA FOTORELACJE MARIUSZA PŁAWECKIEGO KLIKNIJ

O komentarz po meczu Nieszkowianka -Beskid poprosiliśmy bramkarza Beskidu Karola Kmiecika. A co powiedział mam golkiper Walecznych Górali-

Remisujemy kolejny wygrany mecz. Był to słaby mecz w naszym wykonaniu. Pierwsze 20 minut meczu wyglądały obiecująco, mieliśmy 6 setek których nie wykorzystujemy. Po tylu nie trafionych sytuacjach gospodarze odpowiadają i strzelają 2 bramki w pierwszej połowie. Drugą połowę zaczynamy pressingiem czego efektem były 2 bramki strzelone przez Tomka Krawczyka i Wojtka Ziółkowskiego . Niestety zaczęliśmy grać ospale i gospodarze wychodzą na prowadzenie. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry sędzia dyktuję rzut wolny którego zamienił na bramkę Konrad Łękawa.

***********************************************************************************************************************