Sparing nr. 5
"Waleczni Górale" pokonali w meczu sparingowym drużynę Ceramiki Muchówka a spotkanie zostało rozegrane w niedzielę 12.03.2023 na stadionie ze sztuczną nawierzchnią w Krakowie
Bramki dla Beskidu zdobyli;
- Janusz Czoch>>>Rajd Tomka Krawczyk który zagrywa piłkę wzdłuż bramki a do siatki przy słupku kieruje ją nasz najlepszy strzelec Janusz Czoch.
-Tomasz Krawczyk >>>Do bezpańskiej piłki dobiega nasz Mbappe- „Tomek Krawczyk” i strzałem po ziemi w krótki róg pokonuje bramkarza Ceramiki.
-Michał Zapiór >>>Ze strzałem Tomka Krawczyka poradził sobie bramkarz przeciwnika jednak wobec dobitki Michała Zapióra był już bezradny.
Pierwsza połowa to bardzo dobra gra Walecznych Górali, dominacja w środkowej strefie boiska, wiele ciekawych akcji czego efektem były dwie zdobyte bramki i prowadzenie do przerwy 2:0.
Na drugie 45 minut trener Marek Tomkiewicz dokonał kilku zmian personalnych i w ustawieniu czego efektem była słabsza gra naszej drużyny. Za tydzień rozegramy ostatni mecz kontrolny przed zbliżającymi się rundą rewanżową bocheńskiej Serii A ,przeciwnikiem Beskidu będzie Nieszkowianka.