Sparing nr 4.

Na sobotni mecz kontrolny do Limanowej Beskid udał się bez kilku kluczowych graczy. Mimo porażki 4:3 z Juniorami Limanovii Limanowa nasza drużyna zagrała dobre spotkanie , choć nie ustrzegła się błędów. Przeciwnik występujący w MLJS to bardzo dobra drużyna wybiegana, rozgrywająca niezwykle szybką piłkę  , presująca na całej powierzchni boiska. Zawodnicy Beskidu pierwsze minuty zagrali bez wiar w swoje umiejętności a obudzili się przy stanie 3:0 dla przeciwnika. Wynik pierwszej połowy ustalił Michał Zapiór zdobywając bramkę na 3:1. Po zmianie stron tracimy kolejną bramkę z drugiego już rzutu karnego. Po indywidualnej akcji rozmiary porażki zmniejszył Grzegorz Kłusek który po indywidualnej akcji uderzył bardzo dobrze pod poprzeczkę nie dając szans bramkarzowi Limanovi. Wynik spotkania na 4:3 ustalił Mateusz Matlęga. Choć nie mamy się czego wstydzić po porażce z lepszą drużyną Limanovi. To jednak musimy wyciągnąć wnioski z tego bardzo ciekawego spotkania sparingowego.