KEEZA A klasa Bochnia 10 kolejka
Beskid Żegocina vs Górnik Siedlec -2:4
bramki dla Beskidu zdobyli- Michał Zapiór , Damian Pławecki
Beskid Żegocina w składzie: Mateusz Kępa, Kamil Rosiek (45 min Mateusz Radzięta), Piotr Czoch (60 min Rafał Skowronek), Dominik Mroczek, Dawid Dziedzic (45 min Mateusz Waligóra), Michał Dziedzic, Janusz Czoch (60 min Wojciech Ziółkowski) Karol Kępa, Tomasz Krawczyk, Damian Plawecki, Michał Zapiór (60 min Grzegorz Dziedzic)
W sezonie 2015 o sile bocheńskiej Serii A decydowały Górnik Siedlec i Beskid Żegocina teraz role się odwróciły drużyny te przeżywają kryzys i zajmują dolne rejony tabeli. A dzisiejszy mecz pomiędzy tymi drużynami był tym z rodzaju o 6 punktów. W spotkanie lepiej weszli zawodnicy Beskidu, już w 7 minucie junior Michał Zapiór pokonał bramkarza Górnika. Do remisu doprowadził przeciwnik po rzucie wolnym i wynikiem 1:1 kończy się pierwsze 45 minut. Po zmianie stron powróciły demony dziurawej obrony. Proste szkolne błędy w kryciu, w blokowaniu strzałów czy komunikacji miedzy zawodnikami kosztuje nas stratę dwóch goli. Kontaktowego gola zdobył Damian Pławecki jednak ostatnie słowo należał do Górnika Siedlec , który 4 bramkę zdobył z rzutu karnego i stało się faktem przegrywamy 2:4 i spadamy na 12 miejsce.