Prezes KS.Beskid Żegocina zawodnikiem Tarnavii

Zadaniem Prezesa Klubu Sportowego jest dbanie o interesy własnego klubu, jakie było moje zdziwienie czytając na FB newsa ze strony Tarnavii Tarnawa

„ Mariusz Banat w Tarnavii!, Starszy z braci Banatów wypożyczony z Beskidu Żegocina!.

Nie po to 16 stycznia 2016 roku (http://beskidzegocinaseniorzy.futbolowo.pl/news,2790747,mamy-nowego-prezesa-klubu.html) członkowie klubu, koledzy z drużyny wybrali Mariusza Banata na Prezesa Beskid Żegocina by doprowadzał do osłabiania klubu, który w sezonach 2014/15 i 2015/16 zajmował czołowe miejsca w bocheńskiej A klasie. Ubyli - Mariusz Banat darmowe wypożyczenie na rok, Ryszard Banat definitywny transfer (500 zł) i Jakub Grabiarz- wszyscy do Tarnavii. Konrad Łękawa darmowe wypożyczenie do Limanovii. Paweł Janiczek wyjazd do pracy do Holandii ,Karol Kmiecik powrót do Laskovii oraz Mateusz Kępa kontuzja.