Pierwszy sparing na remis.

BESKID ŻEGOCINA vs MACIERZ LIPNICA MUROWANA-2:2

Za nami pierwszy mecz sparingowy który nasza drużyna rozegrała w Lipnicy z Macierzą. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 a bramki dla Beskidu zdobyli: Janusz Czoch i Dawid Kuska. Dla przeciwnika Artur Burdak oraz Bartłomiej Kulas.​

O kilka zdań komentarza po meczu poprosiliśmy Wojtka Ziółkowskiego –
„ W dzisiejszym meczu drużyna Beskidu podjęła drużynę Macierzy w szeregach , której mogliśmy zobaczyć powrót byłych zawodników tego klubu mających za sobą występy w lidze okręgowej. W pierwszej połowie mecz był nudny i rzadko byliśmy świadkami ciekawych akcji ofensywnych. W drugiej połowie drużyna Beskidu testowała nowe ustawienie i wykreowała sobie mnóstwo okazji do tego by mecz wygrać natomiast brakło skuteczności. Drużyna Lipnicy swoją grą pokazała , że jest faworytem do awansu w tym sezonie ”.