II Memoriał Jana Kępy

Spora grupa kibiców, znajomych, kolegów oraz przyjaciół Johnego  uczestniczyła w II Memoriale im. Jana Kępy  który został zorganizowany w niedzielę 8.12.2013 przez Zarząd K.S Beskid Żegocina przy udziale Rodziny zmarłego. Choć wynik nie był najważniejszy gdyż rodzina przygotowała dla każdego uczestnika pamiątkowe medale , to jednak wszystkie spotkania były zacięte i stały na wysokim sportowym poziomie. Po rozegraniu 10 meczy z  których ten ostatni pomiędzy Beskidem a Ceramiką wygrany przez naszych zawodników 3:1  zadecydował o zwycięstwie  Beskidu Żegocina w tym Memoriale .Pozostałe miejsca zajęli - Rodzina i Przyjaciele ,Ceramika Muchówka ,Błękitni Krzeczów oraz Trzciana 2000.  Zdjęcia z Memoriału ZOBACZ <>

Relacja dostępna również na Żegocina pl. ZOBACZ

Kilka minut po 13 koledzy i przyjaciele złożyli kwiaty i zapalili znicze na grobie Jana Kępy - " Pokój Ci wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny”

Od minuty ciszy Prezes Beskidu Żegocina Piotr Bukowiec rozpoczął II Memoriał im.Jana Kępy .Przybyłych zawodników , gości oraz kibiców przywitał Wójt Gminy Żegocina Jerzy Błoniarz. W kilku zdaniach sylwetkę Jana Kępy przybliżyła siostra  Bernadeta Kącka.

Z pośród sześciu zaproszonych drużyn zabrakło zwycięscy z ubiegłego roku Laskovi Laskowa