Hokejowy wynik z Piastem Łapanów

Beskid grający w składzie :Paweł Ptaszek, Karol Kmiecik, Tomasz Krawczyk, Kamil Kącki, Damian Pławecki, Marek Tomkiewicz, Kamil Górka, Konrad Łękawa, Wojciech Ziółkowski, Grzegorz Kłusek, Hubert Kuska, Zbigniew Górka, Dawid Kuska przegrał w drugim meczu sparingowym rozgrywanym na stadionie Limanovii z Piastem Łapanów. Pierwsza kwarta rozpoczęła się od bramki Konrada Łękawa , jednak wkrótce Piast Łapanów udowadnia swą piłkarką wyższość nad naszą drużyną, strzelając nam dwie bramki. Druga kwarta to wygrana Piasta 3:0 a trzecie 30 minut to 3:2 dla Piasta i cały mecz przegrywamy dość wysoko 8:3. Bramki zdobyli; Konrad Łękawa, Hubert Kuska i Karol Kmiecik. Choć wynik to sprawa drugoplanowa jednak martwi trochę słaba frekwencja. Za tydzień trzeci mecz z Ivą Iwkowa.