XI MEMORIAŁ IM. JANA KĘPY
O godzinie 13.00 oficjalnego rozpoczęcia memoriału dokonał ks. płk. Zbigniew Kępa – brat śp. Jana. Przywitał wszystkich zgromadzonych zawodników, kibiców, a także gości: Wójta Gminy Wojciecha Wronę oraz Dyrektor CKSiT w Żegocinie Magdalenę Adamską-Urban, którzy w swoich przemówieniach wspominali śp. Jana jako ciepłego, pomocnego i dobrego człowieka. W tym roku do rywalizacji stanęło 5 drużyn grających w systemie „każdy z każdym”, a sędziowali: Tomasz Zając oraz Piotr Kopytek. Już w pierwszym meczu doszło do niespodzianki gdzie Trzciana 2000 pokonała Limanovię -4:1. Jednak goście z limanowej wygrali pozostałe trzy mecze i z 9 punktami na koncie zajęli pierwsze miejsce w memoriale. Do ostatniego meczu trwała zacięta walka o pozostałe miejsca. Ostatecznie Iva Iwkowa pokonała Trzcianę 2000 zajmując drugie miejsce, spychając przeciwnika na najniższy stopień podium. Słabo spisali się Oldboye Beskidu Żegocina zajmując czwarte i ostatnie piąte miejsce.
Klasyfikacja końcowa;
1 miejsce Limanovia Limanowa -9 pkt.
2 miejsce Iva Iwkowa -7 pkt.
3 miejsce Trzciana 2000- 6 pkt.
4 miejsce Beskid II Żegocina -5 pkt
5 miejsce Beskid I Żegocina- 1 pkt.
Wyniki meczy :
1.Trzciana 2000 vs Limanovia -4:1
2.Beskid I vs Beskid II- 4:4
3.Iva vs Limanovia-2:7
4.Trzciana vs Beskid I-5:2
5.Iva vs Beskid II-3:3
6.Beskid I vs Limanovia-1:3
7.Trzciana vs Beskid II
8.Iva vs Beskid I- 4:3
9.Beskid II vs Limanovia1:5
10.Trzciana vs Iva 2:7
Na zakończenie ks. Pułkownik Zbigniew Kępa podziękowała zawodnikom i kibicom za przybycie. Siostry Bernadetta Kącka i Irena Kamionka wręczyły zawodnikom z pierwszych trzech drużyn pamiątkowe medale. A nagrody indywidualne otrzymali Najlepszy bramkarz-Grzesicki Robert Iva Iwkowa
Najlepszy zawodnik-Żak Dariusz Limanovia Limanowa.
Klub Sportowy Beskid Żegocina otrzymał piłkę do futsalu od rodziny śp Jasia. My zaś wręczyliśmy ks. Pułkownikowi Zbigniewowi Kępie szalik i kubek Beskidu. Widzimy się za rok na XII Memoriale im. Jana Kępy.