Michał Zapiór ⚽
Kacper Mazankiewicz ⚽
Tomasz Krawczyk ⚽
Karol Kępa ⚽
Bardzo dobre wieści napłynęły ze stadionu w Muchówce gdzie w meczu 13 kolejki A klasy w sobotę 31 października Beskid Żegocina pokonał Zryw królówkę 5:2. Bardzo dobrze spisali się juniorzy występujący w dzisiejszym meczu którzy zdobyli trzy z pięciu goli.
Gratulacje Panowie
Beskid zagrał w składzie: Mateusz Kępa, Mariusz Pławecki (75 min. Marcin Krawczyk), Piotr Czoch, Dawid Kuska, Wojciech Pączek, Wojciech Ziółkowski, Michał Dziedzic (58 min Janusz Czoch), Karol Kępa, Tomasz Krawczyk, Dawid Matras (65 Kacper Mazankiewicz), Michał Zapiór
Beskid wygrywa trzeci mecz w sezonie, a o relacje prosimy Michała Zapióra który przyczynił się do zwycięstwa zdobywając jednego z goli:
Ważne zwycięstwo dla BESKIDU. Wygrywamy na wyjeździe z Zryw Królówka, boisko nie sprzyjało naszej grze. Pierwsi straciliśmy bramkę, ale szybko odpowiadamy, po dobrym dorzuceniu piłki przez Wojtka Ziółkowskiego do bramki strzela Dawid Matras na 1:1. Nie zatrzymujemy się i walczymy dalej, po dobrym rajdzie Tomek Krawczyk zagrywa piłkę do Michała Zapióra który trafia i podwyższa wynik na 2:1. Po przerwie znów tracimy bramkę na 2:2 jednak nie poddajemy się i kolejna bramka na 3:2 wpada na nasze konto poprzez dobry strzał naszego kolejnego juniora Kacpra Mazankiewicza. Przeciwnicy otrzymują czerwona kartkę i grają w dziesięciu. Po kolejnym udanym rajdzie Tomek Krawczyk mija obrońców i podwyższa wynik na 4:2 chwilę po nim po dobrym strzale z dystansu Karola Kępy wygrywamy 5:2. Po kilku minutach mamy szanse na kolejna bramkę poprzez rzut karny jednak nie udaje nam się wykorzystać. Ważny mecz dla Beskidu kończymy z wynikiem 5:2.