Beskid Żegocina vs Gosir Rzezawa-2:4
Tomasz Krawczyk ⚽
Dawid Matras ⚽
Mecz relacjonuje zdobywca bramki 16 letni Dawid Matras
Dwunasta kolejka bocheńskiej A-KLASY dla naszej drużyny nie przebiegła zgodnie z planem. Na "cmentarnej" podejmowaliśmy wice lidera tabeli. Mecz zakończył się porażką BESKIDU . W pierwszej połowie szybko tracimy bramkę po dośrodkowaniu naszego rywala ze stałego fragmentu gry. Nie spuszczamy głów i kontynuujemy natarcie na przeciwnika, szybko odrabiamy straty i mecz zaczyna się od nowa. Drugą bramkę dla nas zdobywamy po prostopadłym podaniu do naszego skrzydłowego który mija obrońców i bramkarza rywala i pakuje piłkę do pustej bramki. Niestety rywale szybko odrobili straty i po rzucie z bocznej linii w naszym polu karnym panuje chaos i rywale trafiają do naszej bramki. Tak zakończyła się pierwsza połowa (2-2). W drugiej połowie rywale szybko strzelają pierwsza bramkę i musimy odrabiać straty czego niestety nie zdołaliśmy zrobić. Ostatnia już bramka w tym meczu padła po podaniu z bocznej strefy w kierunku naszej bramki i rywale strzelili na 4 gola. W końcówce meczu postawiliśmy na jedna kratę i przeszliśmy do formacji z trzema obrońcami. Jednak w naszym ataku zawsze brakowało tego ostatniego podania lub celnego strzału. Trzeba przyznać ze mieliśmy sporo szczęścia bo rywale w końcówce dwa razy nie trafili do pustej bramki. Mecz zakończył się wynikiem 4-2
Beskid zagrał w składzie: Mateusz Kępa, Mateusz Waligóra, Dominik Mroczek (60 min Piotr Czoch), Rafał Skowronek, Wojciech Pączek (75 min Marcin Krawczyk), Wojciech Ziółkowski (65 min Michał Zapiór), Michał Dziedzic, Tomasz Krawczyk, Karol Kępa, Dawid Matras (60 min Kacper Mazankiewicz), Paweł Janiczek