JUNIORZY BESKIDU ZAGRALI DLA PIOTRA FIELKA

DZIEŃ MECZOWY

10 kolejka I liga Juniorów Tarnów

Beskid Żegocina vs Pogórze Pleśna- 5:1

Bramki zdobyli: Grzegorz Stachoń Jakub Kępa x2 Wiktor Jędrzejek, Adrian Krawczyk /

Zwycięstwo i kolejne 3 punkty juniorów Beskidu Żegocina zeszły na dalszy plan wobec kontuzji jakiej doznał nasz zawodnik PIOTR FIELEK . W 30 minucie drugiej połowy pochodzącego z Lipnicy Murowanej zawodnika sfaulował obrońcę Pogórza Pleśna. Atak na nogę postawną okazał się niezwykle przykry w konsekwencjach. Piotrek z objawami złamania kości piszczelowej udał się karetką do szpitala w Bochni. Mecz dostał dokończony a juniorzy Beskidu zagrali dla swojego kontuzjowanego kolegi jeszcze z większą determinacją. Od stanu 2:1 strzelili przeciwnikowi trzy bramki wygrywając mecz zasłużenie 5:1. Trzymamy kciuki i życzymy z całego serca szybkiego powrotu do zdrowia i do gry w piłkę dla naszego podstawowego zawodnika „WRACAJ DO NAS FIELU”