XII Turniej o Puchar Beskidu- Seniorzy

18 stycznia 2020 od godziny 9 .00 na hali w Żegocinie o Puchary ufundowane przez KS. Beskid Żegocina walczyło pięć drużyn seniorów. Meczy były zacięte jednak rozgrywane w duchu fair play. Turniej wygrywają zawodnicy Beskidu I Żegocina którzy w meczu decydującym o pierwszym miejscu po wyrównanym spotkaniu pokonali Macierz Lipnicę Murowaną 2:1. Trzecie miejsce wywalczyli Wiślanie Wola Przemykowska. Najlepszym Strzelcem Turnieju został grający trener Beskidu - Marek Tomkiewicz , który zdobył łącznie 6 bramek. Zaś Najlepszym Bramkarzem Miłosz Strugała z Macierzy.

Zdjęcia z Turnieju Kliknij Zobacz

Tabela końcowa:
I miejsce: Beskid I Żegocina -12 pkt
II miejsce: Macierz Lipnica Murowana -9 pkt
III miejsce: LKS Wiślanie Wola Przemykowska -4 pkt
IV miejsce: Beskid II Żegocina -4 pkt
V miejsce: Jaworzanka Jaworzna -0 pkt
VI miejsce KS US Śmigno- vo

Komplet wyników :

Beskid I- Jaworzanka 4:2; LKS Wiślanie - Beskid II 2:2; Macierz - Jaworzanka 6:1; Beskid I- LKS Wiślanie 2:1; Macierz - Beskid II 3:1; LKS Wiślanie - Jaworzanka 4:2; Beskid I- Beskid II 6:3; Macierz - LKS Wiślanie 4:2; Beskid II - Jaworzanka 2:1; Beskid I- Macierz 2:1.