Wysokie wygrane Orlików i  trampkarzy Beskidu.
Trampkarze
Beskid Żegocina vs Raba Niedary -8:2
Piotr Bednarz ⚽ ⚽ ⚽
Marcel Grabiarz ⚽ ⚽ ⚽
Kacper Pączek ⚽
Sebastian Trojan ⚽
Beskid w składzie -Kacper Śmiłek ,Bartek Krawczyk, ,Igor Hank ,Krzysztof Paruch ,Piotr Bednarz ,Adrian Zapiór, Marcel Grabiasz ,Nikodem Steczko, Jakub Stawarz ,Radek Zapart ,Sebastian Trojan, Michał Wrona ,Kacper Pączek
Trampkarze Beskidu Żegocina trenowani przez Kamila Kępę pokonali pewnie Rabę Niedary już w 4 minucie wynik otworzy najlepszy snajper naszej drużyny Piotr Bednarz który w tym meczu uskładał hat-trica . Równie skuteczny był dzisiaj Marcel Grabiarz który trzykrotnie pokonał bramkarza przeciwnika a po jednym golu dołożyli Kacper Pączek i Sebastian Trojan. Naszej drużynie pozostały dwa zaległe mecze z Mosir-em i Rzezawianką.
Orliki
Górnik Siedlec vs Beskid Żegocina- 0:9
Frączek Filip ⚽ ⚽ ⚽ ⚽
Gawłowicz Maciej ⚽ ⚽ ⚽
Badyla Błażej ⚽
Wrona Dawid ⚽
Nasi w składzie: Badyla Błażej, Badyla Mieszko, Frączek Filip ,Gawłowicz Maciej, Mroczek Sebastian, Pączek Dominik, Smoleń Mateusz ,Wrona Adrian ,Wrona Dawid.
Dzisiaj w sobotę 24 października drużyna Orlików trenowana przez Damiana Pławeckiego (którego dziś zastępował Piotr Czoch) grała na wyjeździe z Górnikiem Siedlec. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny. My kibice liczymy że seniorzy Beskidu wezmą przykład od młodszych kolegów i postarają się o niespodziankę w jutrzejszym meczu z Rzezawianką.