WYGRYWAMY Z HUSARIĄ
Już od samego początku Beskid zaczął stwarzać sobie dogodne sytuacje na zdobycie bramki, jednakże skuteczność „Walecznych Górali” zawodziła. Drużyna przeciwnika próbowała stwarzać sytuację, ale dobrze dysponowana trójka obrońców świetnie sobie radziła, neutralizując ofensywne akcje „Husarzy”. Nareszcie wynik w 26 minucie otwiera Dominik Mroczek po podaniu z wolnego od Konrada Łękawy przykłada swoją lepszą lewą nogę i zdobywa bramkę. W 42 minucie wynik podnosi Janusz Czoch, który wślizgiem dobija piłkę po podaniu z bocznego sektora od Tomasza Krawczyka. W 45 minucie Michał Zapiór otwiera podaniem Tomasza Krawczyka ten zaś, wypuszczając się pod samą horongiewkę. Przerzuca piłkę nad całym blokiem defensywnym gospodarzy, a tam piłkę przyjmuje Konrad Łękawa, który z zimną krwią pokonuje bramkarza i tym samym ustala wynik spotkania. Zawodnicy Beskidu na drugą odsłonę wychodzą pewni siebie i z celem zagrania „na 0 z tylu”. Mimo kolejnych sytuacji bramkowych nie udaje się nam podwyższyć wyniku, ale najważniejsze, że zabieramy ze sobą 3 PKT na Cmentarną.
HALA BESKID
Beskid zagrał w składzie :
Bartłomiej Bukowiec, Marcin Krawczyk (70 min. Wojciech Ziółkowski), Konrad Łękawa, Piotr Czoch ( 45 min. Mateusz Radzięta), Michał Dziedzic, Janusz Czoch, Jakub Kępa (55 min. Damian Pławecki), Tomasz Krawczyk (83 min. Krzysztof Paruch), Dominik Mroczek, Wiktor Jędrzejek (55 min. Łukasz Kuska), Michał Zapiór (83 min. Bartłomiej Piech)
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „WYNIK MECZU HUSARIA ŁAPCZYCA KS 2010 0:3 K.S. BESKID ŻEGOCINA DIEGOINA 1998 DOMINIK MROCZEK JANUSZ CZOCH KONRAD ŁĘKAWA”