WYGRYWAMY W SIEDLCU

Beskid był faworytem tego spotkania i nie zawiódł kibiców przybyłych do Siedlca za drużyną. Nasza Ekipa kontrolowała poczynania na boisku dominując nad przeciwnikiem w każdym aspekcjie piłkarskiego rzemiosła. Po raz pierwszy skapitulował bramkarz Górnika w 21 minucie gdzie dał się zaskoczyć centrą z rzutu rożnego wykonywanego przez Damiana Pławeckiego. Kilka minut póżniej ten sam zawodnik podwyższył wynik na 0:2 po składnej akcji całej drużyny. Trzecia bramka padła tuż przed końcem pierwszej połowy . Po koronkowej akcji Kuby Burkowicza i Michała Zapióra ten drugi umieścił futbolówkę w siatce przeciwnika.

Na drugie 45 minut trener Marek Tomkiewicz dokonał kilku zmian, po raz pierwszy między słupkami pojawił się Szymon Ruman i choć nie miał dużo pracy to jednak utrzymał czyste konto dla Beskidu. Ta część gry była rozgrywana w majówkowym tempie. Waleczni Górale zadowoleni z wysokiego prowadzenia nie atakowali z animuszem  przeciwnika. Gospodarze ze Siedlca nie mieli atutów by zdobyć choćby bramkę honorową . I mecz 21 kolejki bocheńskiej A klasy zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Beskidu 0:3

Beskid zgrał w składzie; Mateusz Kępa (45 min. Szymon Ruman) .Marcin Krawczyk (77 min. Bartłomiej Piech) . Dominik Mroczek (60 min. Piotr Czoch) . Konrad Łękawa . Karol Kępa .Janusz Czoch (60 min. Dawid Matras) . Wiktor Jędrzejek . Jakub Burkowicz (60 min. Mateusz Radzięta) . Tomasz Krawczyk . Damian Pławecki (60 min. Jakub Kępa) . Michał Zapiór (77 min. Krzysztof Paruch)