A Klasa Bochnia 18 kolejka
TARNAVIA TARNAWA vs BESKID ŻEGOCINA- 1:2
Dawid Matras
Janusz Czoch (k)
Bijemy kolejne rekordy, zwycięski mecz z KS Tarnavia Tarnawa był dla nas 21 wygranym meczem wyjazdowym. Ze wspaniałą statystyką 82 goli zdobytych i tylko 11 straconych. Ostatni raz Waleczni Górale przegrali mecz wyjazdowy- 3 września 2022 z Orłem Cikowice .I po raz kolejny wywozimy z Jaskini Lwa trzy punkty. W 20 minucie wynik otwiera precyzyjnym strzałem po długim rogu Dawid Matras. Kilka minut później gospodarze komplikują sobie sytuację ,po krótkiej dyskusji z sędzią Marcinem Rusinkiem z Wieliczki zawodnik Tarnavii otrzymuje w konsekwencji dwóch żółtych, czerwoną kartkę. Choć nasza drużyna ładnie rozgrywała piłkę to jednak brakowało jej postawienia kropki nad "i". Na drodze do zdobycia kolejnych bramek stawał dobrze dysponowany golkiper Gospodarzy lub fatalna skuteczność naszych zawodników. Przeciwnik grający w 10 wyrównuje stan meczu na 1:1 po rzucie wolnym. Strzał Ryśka Banata po rykoszecie od muru trafia do nie krytego zawodnika przeciwnika Szymona Stalmacha który z najbliższej odległości umieszcza futbolówkę w siatce Beskidu. Wynik spotkania na 1:2 w 66 minucie ustalił Janusz Czoch z rzutu karnego, po faulu na Mateuszu Matlędze. Dziękujemy przeciwnikowi za mecz a Zawodnicy Beskidu Żegocina za kolejne trzy punkty wywalczone na trudnym terenie.
Beskid Żegocina w składzie; Szymon Ruman, Piotr Czoch, Dominik Mroczek, Konrad Łękawa, Mateusz Matlęga, Karol Kępa, Janusz Czoch, Jakub Burkowicz (45 min. Wiktor Jędrzejek), Tomasz Krawczyk, Damian Pławecki (65 min. Jakub Kępa), Dawid Matras (75 min. Mateusz Radzięta)