Runda rewanżowa A klasy rusza 25 marca.

W Bochni odbyło się zebranie organizacyjne Klubów „A” i ”B” klasy, na którym oprócz Kierownictwa Bocheńskiego Podokręgu Piłki Nożnej z Prezesem Mariuszem Krupą zasiedli przedstawiciele klubów zgłoszonych do rozgrywek w sezonie 2022/23. Beskid w tym zebraniu reprezentowany był zgodnie z tradycją przez kierownika drużyny Daniela Dudzica. Ustalono, iż drużyny bocheńskiej A klasy 14 kolejkę rundy rewanżowej  rozegrają 25-26.03.2023. W niedzielę 26 marca o godzinie 13.00 Beskid Żegocina powalczy o punkty w meczu przed własną publicznością z Błękitnymi Krzeczów. Tydzień póżniej Waleczni Górale również zagrają przy Cmentarnej a przeciwnikiem podopiecznych Marka Tomkiewicza będzie Górnik Siedlec. Już dzisiaj zapraszamy kibiców na trybuny stadiony w Żegocinie.