Remis ze Szreniawą i Ivą.

Na stadionie Limanovii drużyna Beskidu Żegocina rozegrała mecz towarzyski a przeciwnikiem podopiecznych Marka Tomkiewicza była Szreniawa Nowy Wiśnicz. Spotkanie rozgrywane było w ekstremalnych warunkach przy padającym śniegu i temperaturze -12 stopni, a zakończyło się remisem 2:2. Gole dla naszej drużyny zdobył niezawodny Tomek Krawczyk i zawodnik testowany. Beskid zagrał w składzie Marcin Cichoń (Mateusz Kępą), Marcin Krawczyk (Mateusz Radzięta), Piotr Czoch, Dominik Mroczek, Mateusz Waligóra(Kamil Rosiek) , Michał Dziedzic (Kacper Mazankiewicz) Dawid Matras, Janusz Czoch (Karol Kępa) Tomasz Krawczyk, Tesowany, Michał Zapiór Za tydzień kolejny mecz sparingowy z Ivą Iwkowa

---------------------------------------------------------------------------------------------------

W sobotę20 lutego tuż po 22.00 zakończył się mecz towarzyski rozgrywany przy sztucznym świetle na bardzo dobrze przygotowanym stadionie Limanovii. Trener Marek Tomkiewicz próbował różnych wariantów gry , rotował składem a szanse pokazania się dostała spora grupa utalentowanych juniorów . Młodzież pokazała się z dobrej strony a spotkanie z Iva Iwkowa zakończyło się remisem 1:1 . Bramkę dla naszej drużyny zdobył Paweł Janiczek.

Tak mecz w skrócie komentuje Damian Pławecki<>
"Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu graliśmy wszystko od tyłu i mieliśmy optyczną przewagę ale zabrakło sytuacji na zdobycie gola. W drugiej połowie było dużo zmian i gra już trochę siadła "
Beskid zagrał w składzie : Marcin Cichoń (Karol Kmiecik), Mateusz Radzięta (Marcin Krawczyk), Piotr Czoch, Dominik Mroczek, Kamil Rosiek, Michał Dziedzic (Hubert Kuska), Karol Kępa (Paweł Janiczek), Dawid Matras (Michał Zapiór), Damian Pławecki, Tomasz Krawczyk (Karol Górka), Mariusz Banat
Za tydzień w sobotę 27.02 o godzinie 20.30 Beskid rozegra kolejny mecz towarzyski a przeciwnikiem naszej drużyny będzie Unia Raszowa Daniec,( jest to przedstawiciel A klasy opolskiej)